Rozpoczęcie budowy osiedla Gwiazdowa Aleja II

W I kwartale 2016 roku, ruszyła budowa osiedla mieszkaniowego GWIAZDOWA ALEJA II, usytuowanego na Polesiu przy ulicy Gwiazdowej 8 w Łodzi.

Gwiazdowa Aleja II to kameralna nieruchomość, która składać się będzie z 17 mieszkań położonych na 5 kondygnacjach o powierzchni od 36m2 do 80m2. Gwiazdowa Aleja II to czteropiętrowy, nowoczesny budynek mieszkalny o wysokim standardzie wykończenia, charakteryzujący się stonowaną kolorystyką. Teren inwestycji będzie ogrodzony i zagospodarowany.Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by były funkcjonalne i pozwalały na optymalną aranżację wnętrz. Dobre oświetlenie przestrzeni zapewni wygodę i dobry humor mieszkańcom.

Dodatkowo każde z mieszkań posiadać będzie balkon, a te usytuowane na parterze przydomowe ogródki. W Naszej ofercie znajdą Państwo również mieszkanie z ogrodem zimowym oraz dużym przestronnym tarasem.

Mieszkańcom oferujemy pomieszczenia gospodarzce dostępne na parterze. Komfort zapewni cichobieżna winda oraz miejsca parkingowe w budynku.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja. Pozwala na szybki dojazd do Centrum Łódzi autobusami linii: 80, 86, 98, 99 i tramwajami linii: 10, 12, 14.

Nieruchomość położona jest w pobliżu Parku na Zdrowiu, Ogrodu Botanicznego i Ogrodu Zoologicznego. Blisko stąd do przedszkoli, gimnazjum oraz placówek medycznych – wszystko to sprawia, że jest to idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi.Planowany termin zakończenia inwestycji IV kwartał 2016 roku

Zapraszamy do kontaktu:

Maxbud Noveo Łódź ul. Jasińskiego 26A lok.1

tel.  501 704 580
505 102 650

e-mail: maxbudnoveo@gmail.com

Powrót do poprzedniej strony.