Rozpoczęcie budowy osiedla Trio Prestige

W IV kwartale 2015 roku, ruszyła budowa luksusowego osiedla mieszkaniowego TRIO PRESTIGE, usytuowanego na Julianowie przy ulicy Jasińskiego 26/28 w Łodzi.

Julianów to wyjątkowe osiedle w  Łodzi, usytuowane na terenie Bałut. Granicznymi ulicami osiedla są ulice: Łagiewnicka, Julianowska, Sikorskiego oraz Zgierska. Przez Julianów przepływają dwie z łódzkich rzek – Sokołówka i Brzoza, znajduje się tu jeden z większych Łódzkich parków park Julianowski im. Adama Mickiewicza. Mieści się tutaj również Mauzoleum na Radogoszczu, a także cmentarz św. Rocha. Na terenie osiedla swą siedzibę ma Gimnazjum nr 15, Szkoła Podstawowa nr 172 oraz IV Szpital Miejski im. dr. H. Jordana.

Trio Prestige to trzy segmenty w zabudowie szeregowej. W każdym segemncie znajdą się dwa atrakcyjne apartamenty o powierzchni od 117 m2 do 124 m2 z balkonami i przestronnymi tarasami. W pobliżu osiedla znajduje się przystanek Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej,  Łódź – Arturówek. Osiedle położone jest, bardzo blisko centrum miasta, 5 minut jazdy komunikacją miejską lub samochodem do centrum handlowego Manufaktura, oraz  10 minut do serca miasta ulicy Piotrkowskiej. Osiedle charakteryzuje spokojna okolica oraz duża ilość zieleni.

Dla każdego apartamentu przewidziany został garaż i miejsce postojowe.

Planowany termin zakończenia inwestycji IV kwartał 2016 roku

Zapraszamy do kontaktu:

Maxbud Noveo Łódź ul. Jasińskiego 26A lok.1

42 251 0 251

501 704 580

e-mail: maxbudnoveo@gmail.com

Powrót do poprzedniej strony.